O MNIE

Renata SzramJestem specjalistą psychiatrą i internistą, zajmuję się też psychoterapią indywidualną w podejściu zintegrowanym.

Od ponad dwudziestu pięciu lat pracuję klinicznie zdobywając doświadczenie zawodowe w całodobowym i dziennym szpitalnictwie psychiatrycznym, poradniach zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień, w oddziałach chorób wewnętrznych i praktyce lekarza rodzinnego oraz konsultując psychiatrycznie pacjentów w szpitalach wielospecjalistycznych, zakładach opiekuńczo-leczniczych i hospicjach.

Duże doświadczenie orzecznicze przyniosła mi wieloletnia współpraca z ZUS i KRUS jako konsultant psychiatra, praca lekarza ubezpieczeniowego a także wypełnianie funkcji biegłego sądowego. Będąc ordynatorem oddziału psychiatrycznego z pododdziałami przez prawie dziesięć lat dogłębnie poznałam kwestie organizacyjne psychiatrycznej opieki zdrowotnej jak i wszechstronną problematykę kliniczną pacjentów oraz zagadnienia profilaktyczne.

Suma powyższych doświadczeń i kompetencje pozwalają mi prowadzić od wielu lat rozbudowaną praktykę prywatną i wielowymiarowo podchodzić do problemów pacjentów oraz proponować im adekwatne leczenie.

 

Renata Szram